Tek Tek Hangi Ayda Ne Kadar Kazandığını Paylaşan Eylül Öztürk’ün Geliri Dudak Uçuklattı!

Dilan ve Engin Polat’ın soruşturmasına dahil edilen ‘Şampiyonlar Ligi’ masası mensubu Eylül Öztürk, bir süredir sosyal medyanın gündeminde. Öztürk, en son ‘Konular bu noktaya geldiği için ve ben kaba tâbirle neredeyse çekmecedeki çamaşırlarıma kadar açıklamak zorunda bırakıldığım için çok üzgünüm’ diyerek her ay nereden ne kadar kazandığını hesapladı; ortaya çıkan geliri ise dudak uçuklattı.

Her şey Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanması ile başladı: İkili yaklaşık bir ay önce kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandı.

Ardından gözler benzer lüks yaşantıları olan ve bir anda paraya para demeyen diğer influencer’lara çevrildi…

2019’dan kalma “Şampiyonlar Ligi” pozu da yeniden gündeme gelince ortalık iyice karıştı: Hepsine yurt dışına çıkış yasağı geldi, tüm mal varlıklarına el konuldu ve şirketlerine de kayyım atandı.

Sosyal medyanın gözlerini üzerine çevirdiği bir diğer isim ‘Şampiyonlar’ masasındaki Eylül Öztürk idi: Öztürk, ayrıca geçmişte Dilan polat ile olan yakınlığıyla da biliniyordu.

Ancak Öztürk geçtiğimiz günlerde Dilan Polat’la da oğlu Alex’in sürpriz baby shower partisinde ‘fotoğrafçı’ olduğu için tanıştığını ve zannedildiği gibi bir ‘arkadaşlıkları’ olmadığını anlattı.

Son zamanlarda sayısız açıklama yapan Öztürk, en son ‘tüm bu yaşananlar bitince kariyerinin nasıl sonlandığını anlatacağı bir belgesel’ çekmekten bahsetti.

Öztürk şimdi de üşenmedi, ay ay ne kadar kazandığını hesapladı: “Konular bu noktaya geldiği için ve ben kaba tâbirle neredeyse çekmecedeki çamaşırlarıma kadar açıklamak zorunda bırakıldığım için çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

“Bu paralar kazanılamaz diyenlere; yine belgeler ve veriler ile konuşuyorum” diyen Öztürk aylık geliri ile ağızları açık bıraktı!

Bundan sonra tek konuşabileceğiniz mevzu bu işin vergisidir, onu da zaten evraklarıyla devlete sunmuşum.Ama madalyonun öbür yüzünü de konuşalım o halde değil mi? 

Öztürk, işbirliği ile Ağustos ayında 603 bin TL, Kasım’da 2 milyon 46 bin TL, Aralık’ta 384 bin TL kazandığını çektiği YouTube videosunda panel üzerinde gösterdi.

Köşe yazarı ve Ak Parti Osmangazi Meclis Üyesi aday adayı Pınar Aydın, ‘Eylül’e güveniyorum’ dedi.

Öztürk’ün “Linç Kültürünün Gerçek Yüzü : Ne kadar kazanıyorum?” başlıklı videosu ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir