Peugeot fiyatları indirdi! Peugeot 408 yıl sonu kampanyası ile rakipleri bile şaşırttı!

Bugün sizlerle beraber Peugeot 408 modelini inceliyor olacağız. Araç, Peugeot tasarım devriminin son halkasını oluşturuyor.

Coupe SUV tarzının en popüler örneklerinden birisi olan Peugeot 408, çıktığı günden bu yana çok fazla talep görüyor. Sıfır otomobil pazarında arzın artmasıyla beraber 408 sırasında olanlar da bir bir arabalarını teslim almaya devam ediyor.

Fiyatları pik değil dip yaptı! Peugeot 408 fiyat listesi!

Peugeot 408’in belki de en kötü yanı, dar donanım havuzu. Zira araç, Türkiye pazarında sadece iki farklı donanımla beraber geliyor.

Bunlardan giriş segmenti, 8 ileri tam otomatik şanzıman ve 130 beygir güç üreten 1.2 litrelik benzinli motoru bünyesinde barındırıyor. Performans anlamında beklentilerin ötesine geçen bu motor ve şanzıman ikilisi, yakıt tüketimi olarak ise ekonomik bir değer veriyor.

Peugeot 408’in yolda hemen dikkat çektiğini söylememize herhalde gerek yoktur. Farklı renk seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunulan 408, 536 litrelik bagaj hacmi sayesinde sahiplerinin günlük ihtiyaçlarını da rahatlıkla karşılıyor.

Ancak sportif hatları, modelin iç mekanının biraz dar olmasıyla sonuçlanmış diyebiliriz. Tüm bu bilgilerin ardından artık sizleri fiyat seçenekleri ile baş başa bırakmış olalım. İşte fiyatlar!

ALLURE 1.2 PureTech 130hp EAT8

Fiyatı: 1.735.000 TL

GT 1.2 PureTech 130hp EAT8

Fiyatı: 1.992.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx