Murat Ağırel, kendisini tehdit eden Galatasaray taraftarlarına seslendi: Tek tek bulacağım, futboldan beslenen leş kargaları…

Gazeteci Murat Ağırel, sosyal medyada kendisine Galatasaray Spor Kulübü taraftarlarından gelen tehditleri paylaştı. Ağırel, “Bunların adları, soyadları grupları gerçek kimliklerini tek tek bulacağım. Bunlar bir kulübün taraftarı değiller. Futboldan beslenen leş kargaları…” dedi.

Sosyal medya platformu X üzerinden tehdit mesajlarını paylaştı. Paylaşımına; İçişleri, Adalet Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nü de etiketleyen Ağırel, kendisine gelen tehdit mesajlarını yollayanların “sıradan trol hesaplar olmadığını” söyledi.

Ağırel’in yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

“Bana eleştirinizi anlarım, tepkinizi anlarım. Ancak beni günlerdir hedef göstererek WhatsApp ve Telegram gruplarında organize olup, etkileşim uğruna yayınlarında hedef gösterenlere sesleniyorum. Eşime, kızıma, kız kardeşlerime ve bana yazılan sadece 3 mesajı okuyun.

Bu ahlaksızlar sıradan trol hesaplar değil. Bunların adları, soyadları grupları gerçek kimliklerini tek tek bulacağım. Bunlar bir kulübün taraftarı değiller. Futboldan beslenen leş kargaları…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx