Dilan Polat ve Engin Polat’ın Şirketlerine Yapılan Baskına Ait Görüntüler Ortaya Çıktı!

Kara para akladıkları iddiasıyla gündem olan ve ardından MASAK’ın haklarında düğmeye bastığı Dilan Polat ve Engin Polat’a ait iş yerlerine baskın düzenlendi. Maliye ekiplerince düzenlenen baskına ait ilk görüntüler de ortaya çıktı! Detaylar…

Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat hakkında MASAK’ın düzenlediği raporun ardından savcılık harekete geçmiş; çiftin mal varlıklarına el konmuştu.

Haklarında ‘suç örgütü kurmak ve yönetmek’, ‘suç örgütüne üye olmak’, ‘suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklamak’ ve ‘Vergi Usul Kanunu’na muhalefet’ suçlamasıyla dört ayrı soruşturma yürütülen çifte, yurt dışına çıkış yasağı da konmuştu.

Şu an mal varlıklarına el konulan çiftle ilgili bu sabah bir gelişme yaşandı! Sözcü’nün haberine göre maliye ekipleri, Dilan Polat ve Engin Polat’ın sahibi olduğu iş yerlerine baskın düzenledi.

Sözcü’nün haberine göre, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü müfettişleri Dilan ve eşi Engin Polat’a ait 15 firmada detaylı arama yapıyor.

www.sozcu.com.tr

İşte Dilan Polat ve Engin Polat’ın iş yerlerine düzenlenen baskından ilk görüntüler de gelmeye başladı… İncelenen yerlerin arasında Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu’nun yaşam merkezi olması da dikkat çekti.

Yine çifte ait Dilan Diamond mağazasında da inceleme yapıldığı görüldü…

Dilan Polat’a ait poliklinikte de arama yapıldığı ortaya çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx