Ünlü oyuncuların birlikte çıktığı tatilden dudak dudağa kareler!

Milliyet Gazetesi’nden Ali Keser’in haberine göre meslektaşı Melis İşiten’le boşandıktan sonra adı pek çok isimle aşk dedikodusuna karışan Uraz Kaygılaroğlu, son olarak oyuncu Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı. Birlikte görüntülenen ikilinin ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı ve çok mutlu olduğu konuşuluyordu. Ancak, ilişkilerinin ömrü çok kısa sürmüştü.

Uraz Kaygılaroğlu aradığı aşkı oyuncu Gülcan Aslan’da buldu. Fethiye’de ki kamp tatilinde ilk kez objektiflere takılan ikili aşklarını gözler önüne serdi. Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Gülcan Aslan’ı öpmeye doyamadı. İskelede başlayan öpüşme denizde devam etti.

Ünlü çiftin yakınlaşması karşısında kahkahalar atan Demet Evgar Levent Babataş ikilisi de, denizde romantik anlar yaşadı.

Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise hakkında çıkan iddialardan sonra ilişkilerini noktalayıp, “3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Dostça ayrıldık” açıklaması yapmıştı.

Fethiye’de Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Evgar’a eşlik eden Yıldırım oyuncu çiftlerin arasında tek başınaydı. Yeni ayrılmasına rağmen bir hayli moralli görünen yakışıklı oyuncu, Benek çok havlayınca Kaan Yıldırım denizden erken çıkmak zorunda kaldı.

Yıldırım, denizden çıkar çıkmaz köpeğinin yanına koştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir