Turkish Cargo en süratli büyüyen hava kargo markası oldu

Asya hava kargo pazarının en büyük ve en muteber etkinliklerinden biri olan Stat Trade Times mükafatları için, hava kargo dalından iştirakçiler, acenteler, müşteriler ve küresel hava kargo bölüm okuyucuları oy kullandı. Hindistan’ın Mumbai kentinde gerçekleşen ödül merasiminde Turkish Cargo, yılın en süratli büyüyen milletlerarası kargo havayolu ödülünün sahibi oldu.

ÇITAMIZI DAHA İLERİYE TAŞIYORUZ

Ödül ile ilgili açıklamalarda bulunan THY Genel Müdür Yardımcısı Turhan İtina, “Uluslararası alanda bir sefer daha en süratli büyüyen hava kargo markası olarak ilan edilmekten onur ve memnunluk duyuyoruz. Bu başarıda hisse sahibi olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Turkish Cargo olarak, dünyanın 132 ülkesine verdiğimiz hava kargo hizmetimizle; süratle büyüyen ve gelişen lojistik bölümünün merkezinde yer alıyoruz. Bu kıymetli pozisyonun farkındalığıyla muvaffakiyet çıtamızı her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Altyapı ve teknoloji yatırımlarımız, geniş uçuş ağımız ve eşsiz coğrafik pozisyonumuzdan aldığımız güç ile markamızı dünyanın en düzgün birinci 3 hava kargo taşıyıcısından biri yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.