Tom Hanks’in Zaman Yolcusu Olduğuna İnanan Adamın Şoke Eden İddiası “Bu Kadar da Olmaz” Dedirtti!

Chris Lopez, büyükbabasının İkinci Dünya Savaşı sırasında Tom Hanks’in ikiziyle tanıştığını ve hatta bu konuda ünlü aktöre mektup yazdığını iddia etti. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/news/late…

Birbirinden başarılı filmlerde rol almasının yanında tarihe de ilgi duyan başarılı oyuncu Tom Hanks’i tanımayan yoktur.

Kendisinin tarihe ve özellikle 2. Dünya Savaşı Dönemi’ne olan ilgisini bilen bir hayranı geçtiğimiz günlerde ortaya ilginç bir iddia attı.

İddianın sahibi Chris Lopez, büyükbabasının savaş fotoğraflarının bulunduğu bir albümde 67 yaşındaki Tom Hanks’e çok benzeyen birinin fotoğrafını buldu.?

www.dailystar.co.uk

Bu fotoğrafı Facebook’ta bir grupta paylaşan adam, ‘Sanırım TOM HANKS bir zaman yolcusu olabilir.’ yazdı.

“Büyükbabamın 2. Dünya Savaşı hatıra defterini karıştırırken bulduğum bu eski fotoğrafa bakın. Bu fotoğrafı 1944-45 yıllarında Güney Pasifik’teki Tinian adasında görevliyken çekmiş.”

Daily Star’a konuşan adam, büyükbabası Mitchell Markow’a ölmeden önce fotoğraftaki adamı sorduğunu ancak onun adamın adını hatırlayamadığını söyledi.

Bahsi geçen adam Tom Hanks’a yazdığını açıkladı ve “Babasının ya da amcalarının savaşa katılıp katılmadığını sordum.” dedi.

Bu mektup hakkında Chris Lopez, Dailystar’a “Bana cevap yazdı ve amcasının 2. Dünya Savaşı sırasında denizci olduğunu ama Güney Pasifik’in yakınında olmadığını söyledi ve ayrıca fotoğraf için bana teşekkür etti.” dedi

www.dailystar.co.uk

‘Garip bir karta yazmıştı ve birkaç yazım hatası vardı. Daha sonra Tom’un eski moda daktiloları topladığını öğrendim, bu yüzden bu mantıklı geldi.’

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx