Teoman: “Bizim şikayet etmeye hakkımız yok”

Milliyet Gazetesi’nden Mesut Yılmaz’ın haberine göre pandemi nedeniyle ayrı kaldığı sahnelere 15 Temmuz’da Denizli konseriyle döneceğini söyleyen Teoman, “Yarı kapasite ile sahnelere başlayacağım. Harbiye Açıkhava’da dört tane konserimiz olacak. Bu dönemde ne kadar konser verirsek o kadar iyi diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Yeni bir müzik grubu ile çalıştığını belirten Teoman, “Yeni bir grubum var, mümkün oldukça onlarla beraber çalışmak istiyorum. Orkestranın tam oturması, sahnelere alışmamız için zamana ihtiyacımız var. Sahnede çala çala grubu oturtacağız” dedi.

Sahne ücretlerinde indirime gittiklerini belirten Teoman, müzisyenlerin yaşadığı sıkıntılara değindi: “Kendi aldığımız paradan feragat ediyoruz. Orkestramız normal paraları alıyor. Müzisyen arkadaşlarımız kazansın bizim için önemli değil. Müzisyenler o kadar zor durumda ki biz şarkıcılar şikayet etmeyelim.”

Öte yandan Teoman, yeni bir cover albüm hazırlığı içerisinde olduğunu da açıkladı: “Önümüzdeki yılbaşına bir tane cover albümü çıkarmayı düşünüyoruz. Albümün ismi ‘Aşık Bir Adam’ olacak. Başkalarının şarkılarını yorumlayacağım. Toplamda sekiz şarkı olacak. Yüksek Sadakat’ten, Sena Şener’den şarkılar yer alacak. Ben ve benden önceki jenerasyonun şarkılarına yer vereceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir