Paykasa Mobil Ödeme Nedir?

Paykasa mobil ödeme, online işlemlerinizi gerçekleştirmek için alternatif ödeme yöntemlerine imkan sunmaktadır. Paykasa mobil ödeme diğer ülkelerde oldukça kullanılan bi ödeme yöntemidir. Ülkemizde de yavaş yavaş kullanıma açılmış bir ön ödemeli karttır.

Kartınıza yatırmış olduğunuz miktar kadar ödeme yapmanıza imkan sunan kart, sizi borçlandırmaktan kurtartır ve faiz ödemenize gerek kalmaz. Ayrıca kart kullanımlarıızda hiçbir şekilde kimlik bilgisine gerek kalmadan tüm işlemleriniz gizli bir şekilde yapılır. Yapacağınız olduğunuz alışverişlerde, herhangi özel bir kimlik bilgisine gerek kalmadan gizli olarak gerçekleşir. Paykasa kartını satın almak için internet üzerinden birçok satış yapan yerlerden satın alabilirsiniz. Web siteleri üzerinden kredi kartınızı satın almak için birçok alternatif yöntemlerden birini seçebilirsiniz. Kredi kartı, banka havalesi ya da paykasa mobil ödeme seçenekleri bunlardandır. Paykasa mobil ödeme işlemi yaparken herhangi bir aracı kurum olmayacağından işlemleriniz çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Çeşitli web siteler üzerinden seçmiş olduğunuz paket tutarının sms kodunu canlı destek üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İşlemlerinizin tutarı mobil hat üzerinden kesilmektedir. Kdv ve işlem tutarı kesim bilgisi sizlere haber verilmektedir. Ayrıca kullanmış olduğunuz on altı haneli kart numaranızda sms olarak tarafınıza gönderilir.

Paykasa Nereden Alınabilir?

Paykasanın anlaşmış olduğu siteler üzerinden tamamen gizli ve hızlı bir şekilde ödeme seçeneği tercih etmek isterseniz gönül rahatlığıyla paykasa mobil ödemeyi tercih edebilirsiniz. Ve de tek kullanımlık kartlar olduğundan kredi kartlartına göre çok daha güvenilirdir. Paykasa kart bilgileriniz herhangi bir korsanların eline geçmiş olsa bile kartınız imha olduğundan, kart üzerinde hiçbir alışverişe izin verilmeyecektir. Bir paykasa kullandıktan sonra daha başka kartlar da alma imkanına sahipsiniz.
Bu satın alım işlemlerinde de ödeme yöntemlerinden biri de paykasadır. Yalnızca telefonunuz üzerinden göndermiş olduğunuz bir sms ile çok hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirir iken kullanmış olduğunuz kart numaranız telefon üzerinden sms ile size bildirilecektir. Herhangi bir ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmadan çok daha kısa bir süre içinde ödemenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir