Mikrofonunu sessize almayı unutan yönetmen, Lukas Gage’in evini aşağıladı

Oyuncu Lukas Gage’in zoom üzerinden bir rol için toplantı yaptığı yönetmen mikrofonu açık unutup Gage’in evi hakkında konuşunca, Gage, “Boktan bir daire olduğunun farkındayım. Bana bu işi verin de daha iyisini alayım” diyerek karşılık verdi

Mikrofonunu sessize almayı unutan yönetmen, Lukas Gage'in evini aşağıladı

HBO’nun Euphoria dizisindeki rolüyle bilinen oyuncu Lukas Gage, bir rol için Zoom üzerinden görüşme yaparken, yönetmen mikrofonunu sessize almayı unutarak Gage’in dairesinin küçüklüğü hakkında konuştu. Yönetmenin sözleri üzerine Gage gülerek, “Boktan bir daire olduğunun farkındayım. Bana bu işi verin de daha iyisini alayım” dedi.

The Guardian’da yer alan habere göre, oyuncu Lukas Gage bir rol için yapımcı ve yönetmenlerle yaptığı görüşmeyi Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirdi. Görüşme sırasında ismi bilinmeyen yönetmen, mikrofonunu kapatmayı unutarak yanındaki kişiye Gage’in dairesi hakkında konuştu.

Görüşme sırasında yönetmenin yanındaki kişiye “Bu zavallı insanlar bu küçük dairelerde oturuyorlar. Onunkine bakıyorum da arkada televizyonu var… Bilirsin işte” dediği duyuldu. Gage, yönetemene durumu fark ettirmek için “Evet boktan bir daire olduğunu biliyorum. Bana bu işi verin de daha iyisini alayım” dedi.