Küçükçekmece açıklarında ‘müsilaj’ adası

Marmara Denizi’ni deniz salyası kapladı. Denizdeki canlı yaşamını tehdit eden deniz salyası, farklı bölgelerde görülmeye devam ediyor. Son olarak Küçükçekmece açıklarını kaplayan müsilaj havadan görüntülendi.

Görüntülerde hat şeklinde uzanarak adeta bir ada görünümü oluşturan müsilaj tabakası dikkat çekti.  Salyanın bir bölümü sahile kadar ilerleyerek, Menekşe Deresi’nin bazı bölgelerini de kapladı. (DHA)

İlginizi ÇekebilirMerak edilen soru yanıtlandı: Balık yiyenler müsilajdan endişe etmeli mi?Merak edilen soru yanıtlandı: Balık yiyenler müsilajdan endişe etmeli mi?İlginizi ÇekebilirMarmara Denizi için müsilaj uyarısı: Kanal İstanbul çılgınlığından vazgeçilmelidirMarmara Denizi için müsilaj uyarısı: Kanal İstanbul çılgınlığından vazgeçilmelidirİlginizi ÇekebilirMarmara Denizi'ne dökülen derede kirlilikten geçilmiyorMarmara Denizi’ne dökülen derede kirlilikten geçilmiyorİlginizi Çekebilir'Yetkililere seslenmeye gerek yok artık, Marmara Denizi bitti'‘Yetkililere seslenmeye gerek yok artık, Marmara Denizi bitti’İlginizi ÇekebilirMarmara Denizi işte böyle kirleniyorMarmara Denizi işte böyle kirleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir