Kripto paralarda yükseliş! Bitcoin kritik seviyeyi aştı: 28 Temmuz 2022 Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin ne kadar oldu?

Yatırımcılar tarafından kripto paralardaki son durum merak konusu oldu. Bilhassa dün açıklanan Fed faiz kararı sonrası toparlanma sürecine geçen kripto paralarda yükseliş sürüyor. Hafta başında bedel kaybeden başkan kripto para ünitesi Bitcoin, piyasadaki talep artışlarıyla yükselişe geçti. Pekala 28 Temmuz Perşembe Bitcoin ne kadar? Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin ne kadar oldu? Kripto para piyasalarında son durum ne? İşte Bitcoin ve Ethereum’da son durum…

KRİPTO PARALARDA SON DURUM NE?

Fed’in faiz kararı sonrası kripto para piyasa pahası, yine 1 trilyon doların üzerine çıktı. Bugünde kripto paralar paha kazanmaya devam ediyor. Öte yandan ABD süreç saatlerinde ufak bir düşüş yaşayan kripto paralar tekrardan ivmeyi bilakis çevirdi.

28 TEMMUZ PERŞEMBE BİTCOİN, ETHEREUM VE DOGECOİN NE KADAR?

BİTCOİN 23 BİN BANDINDA SÜREÇ GÖRÜYOR

Lider kripto para ünitesi Bitcoin, son 24 saatte yüzde 8 bedel kazanarak büyük bir sıçrayış yaptı. Bitcoin gün içerisinde 23.460 dolarda tepe görürken akşam saatlerine yanlışsız 22.580 dolara yanlışsız süratli bir düşüş gördükten sonra tekrar toparlanarak 23.000 dolar bandına geri döndü.

28 TEMMUZ BUGÜN ETHEREUM KAÇ DOLAR?

En büyük ikinci kripto para ünitesi olan Ethreum, günlük yüzde 11 oranında paha artışıyla 1.650 dolara kadar yükseldi. Şuan için yatırımcıların göz bebeği olan Ethereum, en çok kazandıran kripto para haline geldi.

DOGECOİN KAÇ DOLAR?

Dogecoin 28 Temmuz Perşembe günü yüzde 6,84 arttı. Bugün, Dogecoin alış fiyatı 0,0665 Dolar, satış fiyatı 0,0665 Dolar oldu.

DOGECOİN KAÇ TL? 28 TEMMUZ 2022 PERŞEMBE

28 Temmuz Perşembe günü Dogecoin alış fiyatı 1,2002 TL, satış fiyatı ise 1,2000 TL oldu.

ALTCOİN PİYASASINDA SON DURUM NE?

Ethereum’dan sonra en çok yükselen altcoin Solana (SOL) oldu. SOL, 24 saatlik fiyat hareketinde yüzde 10’a yakın bedel kazandı. Şu an için 40 dolar bandında süreç görüyor. En büyük altcoin’ler ise ortalama yüzde 5 oranında yükselişle ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.