İki ekranlı LG Wing için resmi tanıtım tarihi belli oldu

LG’nin radikal bir tasarımı tercih etmiş olduğu iki ekranlı LG Wing için ortaya bazı detaylar çıkmıştı. Hatta telefon kullanılırken bile görüntülenmişti ancak şimdi telefonun resmi tanıtım tarihi açıklanmış oldu. Bilmeyenler için LG’nin Wing ismi verilen telefonda katlanabilir telefonlardan farklı olarak yana açılan ikinci bir ekran tasarımı kullanılıyor. Yayımlanan videoda LG Wing tanıtım tarihi eylülün ikinci haftasını işaret ediyor.

LG Wing tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı

Videoda görünen LG’nin iki ekranlı telefonu Wing, ana ekran tarafında 6.8 inç büyüklüğü ile karşımıza çıkacak. Bu ekrana 4 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran eşlik edecek. Cihaz bu ekran boyutlarının dışında T formatında bir tasarıma sahip olmasıyla oldukça dikkat çekiyor.

LG-Wing-tanitim-tarihi-00

Aktif kullanımda nasıl zorluklarla karşılaşır bilmiyoruz ancak katlanabilir telefonlara kıyasla dikkat çekici bir tercih olduğu ortada. Düşünülenin aksine bir amiral gemisi olmayan LG Wing, Snapdragon 765 veya 765G işlemciden gücünü alması bekleniyor. Telefonun bu kapsamda yakın zaman önce ortaya çıktığı kadarıyla 1.000 dolar seviyesinde bir fiyat etiketine sahip olacak.

YouTube üzerinden bir tanıtım videosu yayımlayan LG Mobile Global, yeni telefonuna gönderme yapıyor. Telefonun T şeklindeki tasarımına dikkat çeken LG, bu ikinci ekranın 90 derece dönebildiğini tanıtım videosuyla göstermiş oluyor.

Telefon hakkındaki detayları ise 14 Eylül 2020 tarihindeki etkinlikte görmeyi umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir