Güncel Yangın Merdiveni Fiyatları

Yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda zorunlu olan yangın merdivenlerinin güncel fiyatlarını firmamız sizlere sunacaktır.

Yangın kazaları sırasında binanın kısa sürede tahliye edilmesi için oldukça önemli olan yangın merdivenleri artık çoğu için zorunlu hale gelmektedir. Bu yüzden firmamız sizler için yangın merdiveni imalatı sunacaktır. Yangın merdiveni fiyatları imalat aşamasına göre ve merdiven tiplerine göre değişiklik gösterdiği gibi merdivenin yapılacak olan binanın özelliklerine göre ve yapısına göre de değişebilir.

Yangın Merdiveni Kriterleri ve Fiyatları

Yangın merdiveni yapılacak olan bina için bazı kriterler vardır. Bunlar; binada yaşayan insan sayısı, binanın yüksekliği, binanın yaşı ve binanın kullanım amacı gibi önemli kriterler vardır. Yangın merdivenleri bu önemli kriterlere göre imalatı yapılmalıdır. Aksi takdir de yangın kazaları sırasında istenmeyen olaylar yaşanabilir. Kriterlere göre karar verilen yangın merdiveni tipleri; yangın merdiveni, z tipi ve dairesel yangın merdivenleri ve makaralı yangın merdiveni tipleridir. Bu kriterlere göre yapılan yangın merdivenlerinin fiyatları merdiven tiplerine göre ve binanın özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Yangın Merdiveni Tipleri ve Fiyatları

Yangın merdivenin tiplerine göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Örneğin dairesel yangın merdiveni imalatında kullanılan malzemeden birçok basamak çıktığı için ve bu en fazla tercih edilen yangın merdiveni çeşitlerinden olduğu için uygun fiyatlıdır. Şu an için güncel dairesel yangın merdiveni fiyatları 4 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde güncel Z tipi yangın merdiven fiyatları da sadece 1.kat için minimum 5 bin TL ile 7 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Firmamızla iletişime geçerek binanızın özelliği ve binanıza göre yangın merdiveni tipi hakkında bilgi alabilirsiniz. İnsan hayatına verdiğimiz değerden dolayı sizlere en uygun fiyatlı yangın merdivenleri hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir