Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 için ön sipariş başladı

Samsung, Galaxy Z serisinin en yeni üyeleri katlanabilir akıllı telefonlar Z Flip4 ve Z Fold4 için kullanıcılara kampanya başlattı. 31 Ağustos’a kadar geçerli kampanya kapsamında; yeni Galaxy Z Flip4’ü alacaklara ‘Galaxy Watch4’, Galaxy Z Fold4 alacaklara ise ‘Galaxy Watch4 Classic’ akıllı saat ikram ediliyor. Ayrıyeten, Galaxy Z Flip4 yahut Z Fold4 satın alan müşteriler, 1 yıl boyunca telefonu kazaen oluşacak ekran hasarlarına karşı muhafaza altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Muhafaza Sigortasına da sahip oluyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar için örnek olmaya devam ediyor

Yeni Galaxy Z Flip4, kullanıcıların en sevdiği özelliklerin daha da güzelleştirildiği, çığır açan şahsileştirme özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Kullanıcılar, yeni Galaxy Z Flip4’ün kapağını aralayarak FlexCam özelliğini aktifleştirebiliyor, böylelikle telefona dokunmadan küme selfie’leri ya da eller özgür görüntüler çekebiliyor. Samsung’un Meta ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde FlexCam; Instagram, WhatsApp ve Facebook üzere en sevilen toplumsal platformlar için optimize edildi. Kullanıcılar, ana kamerayı yükseltilmiş Süratli Çekim özelliğinde kullanarak, direkt Kapak Ekranı üzerinden yüksek çözünürlüklü selfie’ler çekebiliyor. Yeni Galaxy Z Fold4 ise Samsung’un Galaxy ekosistemindeki inovasyon geleneğinin bir meyvesi ve bugüne kadar Samsung’un geliştirdiği en güçlü akıllı telefon olarak öne çıkıyor. Galaxy Z Fold4, kapağı açık ya da kapalıyken de, Esnek Moddayken de çok daha fonksiyonel bir aygıt. Galaxy Z Fold4 ile çoklu misyon hiç olmadığı kadar kolay ve kullanıcılar artık hareket halindeyken daha da fazlasını başarabiliyor. Yeni Misyon Çubuğu, ferdî bilgisayardakine misal bir yerleşim sunarken, en çok kullanılan uygulamalara kolay erişim sağlıyor. Çoklu vazife tıpkı vakitte, yeni kaydırma hareketleri sayesinde artık daha algısal ve hissiyat odaklı bir tecrübe yaşatıyor. Çoklu vazife tecrübesi, ‘S Pen’ fonksiyonelliği ile tamamlanırken, kalem yuvasına sahip Dikey Kılıf sayesinde, hareket halindeyken çizim yapılabiliyor ve not alınabiliyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 25.999 TL, Galaxy Z Fold4 256GB 39.999 TL, Galaxy Z Fold4’ün 1TB’lik versiyonu ise 44.999 TL’lik satış fiyatlarıyla ön sipariş için müşterileri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.