Devlet Bahçeli: Maskeli demokratlarla çabamıza devam edeceğiz

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

“ONLAR HER İHTİLAL ADAMI DEĞİL DAVALARININ SERDENGEÇTİLERİYDİ”

Cenabı Allah şöyle buyurmaktadır: Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz. Tersine onlar diridirler, siz anlayamazsınız. Şehitlerimiz bizim ilhamımızdır, prestijimizdir, istikbalimizdir, istiklalimizin kükreyiş idrakidir.

Türkiye’nin en çetin yıllarında çıkar hesabı yapmadan, zevk-ü sefaya dalmadan şehit düşen dava arkadaşlarına şükran borcumuz tarifsiz ve sınırsızdır.

Bir gül bahçesine girer üzere kara toprağın bağrına girdiler. Vurulup tertemiz alınlarından uzansalar da gerçekte cennetin açılmış kapılarına yürüdüler.

Gelip süreksiz heveslerle değil, muazzam gayelerle uğraş etmişlerdi. Bazen bir yurt köşesinde bazen bir okul koridorunda taarruz ve suikaste maruz kaldılar. Can verdiler fakat vatanı vermediler. Türk ve İslam davasından vazgeçmediler. 

Onlar her ihtilal adamı değil davalarının serdengeçtileriydi. Türkiye’yi sokaklarda teslim almak için alana sürülmüş piyonların karşılarına çıktılar, nihayetinde oyunlarını bozdular. 

Ahlak ve iman gücünü çatlatarak beliren o çatlaktan sızmak için bekleyenler şehitlerimizle karşılaştılar. 

“MASKELİ DEMOKRATLARLA ÇABAMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Türk milleti üzerinde kimlerin hain planları varsa milliyetçi hareketin onlarla kapanmaz hesabı vardır. İntikam alanların en güzeli Allah’tır. Bizim yolumuz hakikat yoludur, Allah’ın yoludur. 

İşbirlikçilerin kafesine girmiş mandacılara, ne tarihimizi yargılatırız, ne milletimizi sorgulatırız ne de devletimizi kirli ellere bırakırız.

Ülkücü şehitlerimiz bizim her daim övüncümüzdür. Hangi birisini sayayım ki, hangi birisinin destanlaşmış öyküsünü anlatayım ki. Her biri yiğitlik sembolüdür. 

Maskeli demokratlarla, parayı veren düdüğü çalan sabıkalı çıkarcılarla, Türk düşmanlarıyla ölümcül iştirak içinde olanlarla çabamızı devam ettireceğiz. 

Biz bu ülkeyi çok seviyoruz. Birileri istedi diye ülkülerimizden ödün vermeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.