Çiçeği Burnunda Gelin Melek Mosso, Yeni Yaşında Bakın Ne Diledi?

Son zamanlarda, düğün telaşında olan Melek Mosso, Serkan Sağdıç ile bir süredir devam eden romantik ilişkisini geçtiğimiz ay evlilikle taçlandırdı. Posta’nın haberine göre önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan şarkıcı doğum gününü de kutladı. Bakın Melek Mosso, yeni yaşında ne diledi?

İşte detaylar ?

Yıldız Tilbe’nin “Vursalar Ölemem” adlı şarkısını yorumlayarak hayatımıza giren Melek Mosso, o günden bugüne hepimizin kalbini kazanmış bir isim.

Melek Mosso, şarkılarının yanı sıra özel hayatı ve açıklamalarıyla da sık sık gündeme geliyor biliyorsunuz ki.

Melek Mosso, “Kirpiklerin” adlı şarkısının klibi sırasında tanıştığı model Serkan Sağdıç ile bir süredir birliktelik yaşıyordu. İkilinin bu ilişkisi, hem müzik dünyasında hem de hayranları arasında büyük bir ilgi görmüştü.

2 yıldır beraber olan gözde çift, geçtiğimiz aylarda aile arasında yaptıkları sade bir törenle nişanlanmıştı hatırlarsanız.

Nişanlılık süresini uzatma taraftarı olmayan çift, geçtiğimiz Ekim ayında hızlı bir şekilde evlenmişti.

Posta’nın haberine göre önceki akşam Kıbrı’ta bir otelde sahne alan Melek Mosso, 11 Kasım’daki 35’inci yaşını da sahnede kutladı.

Melek Mosso, o anlar için “Ne mutlu bana bu sene yeni yaşıma hem sahnede hem de evli olarak girdim” dedi.

Çiçeği burnunda gelin Melek Mosso, “İleride de inşallah evlatlarımla yeni yaşlarıma girmeyi Allah nasip etsin” diyerek yeni yaşında çocuk diledi.

Siz Melek Mosso’nun bu dileği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx