Android Wifi Şifre Kırma Programı – Mobil Wifi Kırıcı

Android Wifi Şifre Kırma Programı – Mobil Wifi Kırıcı

3 Ocak 2020 0 Yazar: ömer aslan

Android cihazların kullanımı kolay olduğu kadar program bulmasıda bir o kadar kolaydır. İnternetsiz kaldığınız dönemlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz programların başında gelen wifi kırma programı özellikle mobil cihazlarda çok alternatifi bulunmaktadır. Sizin için Android cep telefonlarında kullanabileceğiniz wifi kırma programlarını araştırdık ve listeledik.

Android Wifi Şifre Kırma Programı

Google Play üzerinden ücretli ve ücretsiz şekilde edinebileceğiniz wifi kırma uygulamaları arasında bizim en çok tercih ettiğimiz ve performansından en çok sonuç aldığımız tıpkı windows sürümünde olduğu gibi android cihazlar içinde üretilen Dumpper’dır. Bu program diğerleri gibi uzun süreli değil modemlerdeki WPS özelliğindeki açıkları kullanmak suretiyle kırmaya çalışmaktadır ve mobil wifi şifre kırma programları arasında en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir.

Dumpper programı alternatifleri arasında kullanabileceğiniz bir diğer programda WPS WPA Tester uygulamasıdır, bu uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Program içerisinde oldukça etkili bir sistem bulunmaktadır ve mobil kırıcılara yeni bir bakış açısı getirmiştir. Bir çok sınırının ücretli sürümünde kalktığı program yaklaşık 15 TL civarında satılmaktadır. Ücretsiz arayanlar için yine google play üzerinde alternatiflerini bulabilirsiniz.

Bizim tercihlerimiz mobil cihazlarda çözüm bulamayanlar için Windows tabanlı çalışan Dumpper üzerinden modemin şifresini kırdıktan sonra sorunsuz şekilde cep telefonlarınızdan wifi ağına giriş yapmanızdır. Windows Bilgisayarlarda çalışan programı Dumpper indir adresinden indirebilir ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.